O Nas/Kontakt

 

Cześć, nazywam się Jakub Nawrocki i zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami, które wraz z moim tatą Krzysztofem prezentujemy na tej stronie. W większości są to fotografie przyrodnicze, ale z przyjemnością zajmujemy się też innymi tematami. Wychowałem się w pobliżu Gąbina, gdzie mieszkają moi rodzice, w domu otoczonym lasami, więc przyroda miała zapewniony stały kontakt ze mną i moją rodziną 😉

W takim miejscu żyje się rytmami natury i w otoczeniu fascynujących mieszkańców lasów, łąk i szuwarów. Stąd moje zamiłowanie do podglądania i fotografowania przyrody.

Zdjęcia najczęściej wykonujemy w okolicznych, pięknych  lasach Nadleśnictwa Łąck, którego pracownikiem jest Krzysztof, ale gdy tylko czas pozwoli szukamy inspiracji dalej od domu. Czasami nasze zdjęcia znajdują uznanie i są publikowane w książkach lub kalendarzach, a także wykorzystywane w edukacji przyrodniczej.

Osoby zainteresowane naszymi fotografiami lub zleceniem projektów  takich jak fotoreportaże z wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, zapraszamy do kontaktu.


Jakub Nawrocki

Tel.: +48 696 993 481

e-mail: jakubnawrocki88@gmail.com

 

Krzysztof Nawrocki

Tel.: +48 600 899 257